UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W miastach... Hahaha. Toć Elbląg tylko z nazwy jest miastem. Dziura, z której większość ucieka. Tyle w temacie.

Miasteczkowy

Anuluj