UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gratuluję wygranej Panu Wroblewskiemu. Miejmy nadzieję ze ktoś wreszcie zainteresuje się tym co się w tej chwili wyprawia w Sądzie Okręgowym w Elblągu, odkąd jego prezesem został namiestnik Ziobrowski. !!!!
eeeeee