UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

O ile nie pałowałes i nie byłeś tw, to może i złym człowiekiem nie jesteś. W każdym razie jak w przyrodzie i w mieście, aby to był zdrowy układ musi być równowaga. W Elblągu jej nie ma, bowiem młodzi wyjechali, nie ma tu klasy sredniej, no może poza wyjątkami.

Gosc1