UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Na czekanie już nie ma czasu. W Elblągu potrzebna jest rewolucja, której boją się leśne dziadki. Jakie mniejsze zło, skoro Wróblewski rządzi już tyle lat, a odpowiadał za inwestycje już za słoniny. To nie jest mniejsze zło tylko kontynuacja tego co było, czyli polityki ospalego misia i ciepłej wody w kranie.
Realista1