UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
O ile nie pałowałes i nie byłeś tw, to może i złym człowiekiem nie jesteś. W każdym razie jak w przyrodzie i w mieście, aby to był zdrowy układ musi być równowaga. W Elblągu jej nie ma, bowiem młodzi wyjechali, nie ma tu klasy sredniej, no może poza wyjątkami.
Gosc1