Wybrany wątek opinii

@Gosc1 - Ciekawe ile masz lat? I za ile lat będziesz dziadkiem lub dziadem? To, że ma się 70+ i do tego nie należącym do pisu nie świadczy o tym iż się jest złym człowiekiem. Czasy jakie mamy teraz to świadczy Twoja wypowiedz.
(2018.11.04)
O ile nie pałowałes i nie byłeś tw, to może i złym człowiekiem nie jesteś. W każdym razie jak w przyrodzie i w mieście, aby to był zdrowy układ musi być równowaga. W Elblągu jej nie ma, bowiem młodzi wyjechali, nie ma tu klasy sredniej, no może poza wyjątkami.
Gosc1 (2018.11.04)
@Gosc1 - To co dzisiaj nie ma TW i nie ma tych co leją ludzi za byle co? Jak się ma władze to i dba się o środki utrzymania tej władzy. .. .. Problemem jest to iż w trakcie zmian geopolitycznych elity władzy zmieniły patrona. Ze wschodniej ameryki na izraelsko-amerykańską. .. .Patrz deklaracje Kaczyńskiego Lecza w Telawiwie oraz deklaracje Jarosława. .. .Fort Trump Nas nie ochroni, a jest solą w oku Rosjan. Niestety, ,prawda, ,o Polakach jest taka jak pisła Jan Kochanowski. .. jakoś nic przez wieki się nie zmieniło. Pisze ten przydługi tekst z uwagi na resztki szacunku dla Ciebie gosciu1.. ..
(2018.11.05)
Powrót do komentarzy