35
03.11.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@J...P.... - Zabrać na 5 lat? Wyjdzie z wprawy i w ogóle nie będzie się nadawał do jazdy.
pietia-goras (2018.11.04)
brak sygnalizacji się zdarza z roznych powodow, w tym przypadku znieszczenie spowodowane przez "rajdowca" to jedno a po drugie skoro tak się stało to odpowiednie służby policja/straz miejska powinny zabezpieczyc skrzyzowanie kierujac ruchem tak jest w krajach gdzie jest normalnie
c.c (2018.11.04)

info

3  
  3
Mieszkam nieopodal Elbląga i Energa stale co chwila wyłącza nam prąd i jakoś wypadków nie ma poza szkodami typu zepsuta żywność w lodówkach i zamrażalnikach, no i czasami zepsutymi urządzeniami elektronicznymi jak komputery, telewizory i inne tego typu urządzenia. W żadnym kraju zachodnim nie wyłączają tak często bezkarnie prąd jak jest to w Polsce. Zawsze musimy być " najlepsi w Europie" !!!
(2018.11.04)
Za spowodowanie kolizji rażąco naruszając przepisy policja powinna mieć możliwość kierować na ponowny egzamin na prawo jazdy. Kierowcy jeżdżą na pamięć i nie myślą. Ten wypadek to doskonały przykład, proste ustąp pierwszeństwo i już tragedia. Podobnie jest na Węgrowskiej. Pomijając tam częste kolizje. Wyjeżdżając z Węgrowskiej w prawo musisz zająć prawy pas bo królowie szos wyjeżdżający z Carrefour nie ustępują pierwszeństwa skrecajac w lewo.
Bigt (2018.11.04)

info

7  
  0
Wystarczy tylko zwolnic w tym miejscu bez swiatel a kazdy gląb lub gapa na bank zawsze wychamuje a tak jada na ,,pamiec'' lub wogole bez wyobrazni.
(2018.11.04)

info

1  
  2
A czy ty wiesz pustogrzmocie, co to jest cisza wyborcza? Jprdl.
JerryZ (2018.11.04)
Kumulacja zdarzeń z udziałem Elblongów - jeden zniszczył światła, drugi nie zna zasad ruchu drogowego. Niestety to typowe zachowania dla tej grupy kierowców z bardzo małymi główkami.
Jan65 (2018.11.04)

info

1  
  2
Tak jeździ wiocha. W doopie ma przepisy kodeksu drogowego, a ostrożność i rozwaga to dla frajerów. Widać to doskonale po ich zachowaniu na drogach.
ja wiem (2018.11.04)

info

3  
  1
Dzisiaj rano kolo 6 tez prawie zarobilem dzwona bo Pan jadacy z zawady sie zapomnial
Piwniczanin (2018.11.04)

info

2  
  0
Komputer powiadasz
(2018.11.04)