UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

brak sygnalizacji się zdarza z roznych powodow, w tym przypadku znieszczenie spowodowane przez "rajdowca" to jedno a po drugie skoro tak się stało to odpowiednie służby policja/straz miejska powinny zabezpieczyc skrzyzowanie kierujac ruchem tak jest w krajach gdzie jest normalnie

c.c

Anuluj