A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wieśwagen + baba = wypadek
Ooooo policja jednak była...
elblascy kierowcy nie znaja znakow drogowych i przepisow ruchu drogowego!!! wystarczy popatrzec co sie dzieje na tym skrzyzowaniu!!! armagedon!!! ci co maja pierwszenstwo przejazdu puszczaja tych ktorzy powinni stac!!! Policja powinna stac i zabierac prawa jazdy gamoniom!!! to cud ze tylko jeden wypadek byl!!!
A może awaria?
Pan z merolka tez miał z 80 na blacie ;)