35
03.11.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wieśwagen + baba = wypadek
(2018.11.04)

info

0  
  3
Ooooo policja jednak była...
Mswia (2018.11.05)

info

0  
  0
elblascy kierowcy nie znaja znakow drogowych i przepisow ruchu drogowego!!! wystarczy popatrzec co sie dzieje na tym skrzyzowaniu!!! armagedon!!! ci co maja pierwszenstwo przejazdu puszczaja tych ktorzy powinni stac!!! Policja powinna stac i zabierac prawa jazdy gamoniom!!! to cud ze tylko jeden wypadek byl!!!
(2018.11.05)

info

1  
  0
A może awaria?
Misiu (2018.11.05)
Pan z merolka tez miał z 80 na blacie ;)
Ok (2018.11.05)

info

0  
  1