UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Za spowodowanie kolizji rażąco naruszając przepisy policja powinna mieć możliwość kierować na ponowny egzamin na prawo jazdy. Kierowcy jeżdżą na pamięć i nie myślą. Ten wypadek to doskonały przykład, proste ustąp pierwszeństwo i już tragedia. Podobnie jest na Węgrowskiej. Pomijając tam częste kolizje. Wyjeżdżając z Węgrowskiej w prawo musisz zająć prawy pas bo królowie szos wyjeżdżający z Carrefour nie ustępują pierwszeństwa skrecajac w lewo.
Bigt