UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Mieszkam nieopodal Elbląga i Energa stale co chwila wyłącza nam prąd i jakoś wypadków nie ma poza szkodami typu zepsuta żywność w lodówkach i zamrażalnikach, no i czasami zepsutymi urządzeniami elektronicznymi jak komputery, telewizory i inne tego typu urządzenia. W żadnym kraju zachodnim nie wyłączają tak często bezkarnie prąd jak jest to w Polsce. Zawsze musimy być " najlepsi w Europie" !!!