UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

brak sygnalizacji się zdarza z roznych powodow, w tym przypadku znieszczenie spowodowane przez "rajdowca" to jedno a po drugie skoro tak się stało to odpowiednie służby policja/straz miejska powinny zabezpieczyc skrzyzowanie kierujac ruchem tak jest w krajach gdzie jest normalnie

c.c