UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Za spowodowanie kolizji rażąco naruszając przepisy policja powinna mieć możliwość kierować na ponowny egzamin na prawo jazdy. Kierowcy jeżdżą na pamięć i nie myślą. Ten wypadek to doskonały przykład, proste ustąp pierwszeństwo i już tragedia. Podobnie jest na Węgrowskiej. Pomijając tam częste kolizje. Wyjeżdżając z Węgrowskiej w prawo musisz zająć prawy pas bo królowie szos wyjeżdżający z Carrefour nie ustępują pierwszeństwa skrecajac w lewo.

Bigt

Anuluj