UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niektórzy chyba nie czytali artykułu, sygnalizacja nie działała, gdyż w południe pirat pędzący z nadmierną szybkością nie wytrzymał prędkości i uderzył w słupy sygnalizacji niszcząc je, a tym samym uniemożliwił jej włączenie. Szkody jakie uczynił wymagają poważnej naprawy i nie można ich usunąć w krótkim czasie. Teraz elbląscy kierowcy muszą wykazać się swoimi umiejętnościami jazdy w warunkach utrudnienia w ruchu ulicznym.


Anuluj