UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Niektórzy chyba nie czytali artykułu, sygnalizacja nie działała, gdyż w południe pirat pędzący z nadmierną szybkością nie wytrzymał prędkości i uderzył w słupy sygnalizacji niszcząc je, a tym samym uniemożliwił jej włączenie. Szkody jakie uczynił wymagają poważnej naprawy i nie można ich usunąć w krótkim czasie. Teraz elbląscy kierowcy muszą wykazać się swoimi umiejętnościami jazdy w warunkach utrudnienia w ruchu ulicznym.