UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przed 6 rano na Dąbka Piłsudskiego nie lepiej, każdy się gubi. Tak samo większość nie patrzy na znaki, i myśli że jak jedzie droga częściej uczęszczaną to myśli, że ma pierwszeństwo.
Przed 6 rano na Dąbka Piłsudskiego nie lepiej, każdy się gubi. Tak samo większość nie patrzy na znaki, i myśli że jak jedzie droga częściej uczęszczaną to myśli, że ma pierwszeństwo.