UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przed 6 rano na Dąbka Piłsudskiego nie lepiej, każdy się gubi. Tak samo większość nie patrzy na znaki, i myśli że jak jedzie droga częściej uczęszczaną to myśli, że ma pierwszeństwo.


Anuluj