UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zarty jakies i to niskich lotow. Kolizja z powodu niesprawbej sygnalizacji? Poza znakami pionowymi oraz poziomymi jest logika wyniesiona ze OSK i doswiadczenie. Kolizja na tak wzglednie duzym i prostym skrzyzowaniu jest niemal niemozliwa!!! Tu musial miec miejsce czynnik 3ci, nie dajacy ujac sie w ramy logiki:(

AboTak

Anuluj