79
01.11.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
stadion dla barkasu
(2018.11.01)

info

3  
  4
To już pomówienia. A to karalne.
(2018.11.01)
Bardzo dobre rozwiązanie P. Dalman. Stanowisko Z-cy Burmistrza powinno być zlikwidowane w tak małych gminach. Burmistrz i Sekretarz w zupełności wystarczy i dotyczy to nie tylko Tolkmicka, ale wszystkich małych gmin w kraju.
aza (2018.11.01)

info

21  
  6
barkas trzeba szanować barkas najlepszy jest
(2018.11.01)

info

4  
  3
Najlepszy w pozyskiwaniu funduszy dla siebie samego.
(2018.11.02)
Swoje inwestycje za nasze pieniądze to umie robić.
(2018.11.02)
Wybory opłacane są przez państwo, a nie gminę
(2018.11.02)
C całą ulicę Portową z tej rynny zalało?
(2018.11.02)
Pan Zamojcin odpowiadając człowiekowi na temat zalewania domu wykazał całkowitą pogardę dla problemów ludzi. Sposób w jaki odzywał się do tego mężczyzny jest godny potępienia. Budowanie czegokolwiek i planowanie nowych inwestycji poprzez sprzedaż dóbr komunalnych jest bardzo dużym błędem. Dobry gospodarz gromadzi i powiększa swój majątek, pielęgnuje swoje "srebra ".
dtm (2018.11.02)
ja mam mercedesa w212 3.0 4matic i nie robię z tego wielkiego tematu
(2018.11.02)

info

1  
  1