A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
stadion dla barkasu
To już pomówienia. A to karalne.
Bardzo dobre rozwiązanie P. Dalman. Stanowisko Z-cy Burmistrza powinno być zlikwidowane w tak małych gminach. Burmistrz i Sekretarz w zupełności wystarczy i dotyczy to nie tylko Tolkmicka, ale wszystkich małych gmin w kraju.
barkas trzeba szanować barkas najlepszy jest
Najlepszy w pozyskiwaniu funduszy dla siebie samego.
Swoje inwestycje za nasze pieniądze to umie robić.
Wybory opłacane są przez państwo, a nie gminę
C całą ulicę Portową z tej rynny zalało?
Pan Zamojcin odpowiadając człowiekowi na temat zalewania domu wykazał całkowitą pogardę dla problemów ludzi. Sposób w jaki odzywał się do tego mężczyzny jest godny potępienia. Budowanie czegokolwiek i planowanie nowych inwestycji poprzez sprzedaż dóbr komunalnych jest bardzo dużym błędem. Dobry gospodarz gromadzi i powiększa swój majątek, pielęgnuje swoje "srebra ".
ja mam mercedesa w212 3.0 4matic i nie robię z tego wielkiego tematu