UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo dobre rozwiązanie P. Dalman. Stanowisko Z-cy Burmistrza powinno być zlikwidowane w tak małych gminach. Burmistrz i Sekretarz w zupełności wystarczy i dotyczy to nie tylko Tolkmicka, ale wszystkich małych gmin w kraju.
aza