UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo dobre rozwiązanie P. Dalman. Stanowisko Z-cy Burmistrza powinno być zlikwidowane w tak małych gminach. Burmistrz i Sekretarz w zupełności wystarczy i dotyczy to nie tylko Tolkmicka, ale wszystkich małych gmin w kraju.

aza

Anuluj