A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
jak tam funkcjonuje opieka społeczna ela zaradna
Nie zgadzam się. Zwróćmy jednak uwagę na to, że ten człowiek "od rynny" nie szanuje również innych i samego siebie. Sposób w jaki on wnosi pretensje był odrażający. Mam dużo empatii dla ludzi, ale taki sposób krzykactwa trzeba tłumić. Gmina, to nie zakład usługowy. Gmina ma zarządzać
I pozwalać na rozwój przedsiębiorczości, gromadzenie dóbr dla samego stanu posiadania nie ma ekonomicznego uzasadnienia
bicie piany
niech wystartuje w Sopocie na kierowcę dyliżansu
a Ja proponuję Wam wszystkim komentującym po prostu pójść na wybory i po temacie. Zamiast krzyczeć i oskarżać nie robić wielkiej sensacji w komentarzach, tylko oddać głos który będzie zgodny z Waszym przekonaniem. To rozstrzygnie ten spór całkowicie.
Inteligentny sam wyciągnie wnioski. Kto mówił konkretnie, a kto ściemnia dla pozyskania głosów!
Wyborca zTolkmicka ma100%racji niech wszyscy zainteresowani pójdą glosować w niedzielę,chyba już starczy wylewania tego jadu.
. Wyborca2
to napiszcie kto kupił "starą gminę"
Oświadczenie majątkowe jest za 2017 rok. Już nie dzierzawi. Uzupełnij wiedzę i później gadaj bzdury. A protokoły o których mowa warto przytaczac w całości a nie tylko wybrane fragmenty
Na debacie to mówiła dużo Ale na żadne pytanie nie odpowiedziała konkretnie. Oprócz uwaga cytat: "z tych samych co pan" :D gratulacje wiedzy o środkach zewnetrznych