79
01.11.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
jak tam funkcjonuje opieka społeczna ela zaradna
(2018.11.02)

info

1  
  0
Nie zgadzam się. Zwróćmy jednak uwagę na to, że ten człowiek "od rynny" nie szanuje również innych i samego siebie. Sposób w jaki on wnosi pretensje był odrażający. Mam dużo empatii dla ludzi, ale taki sposób krzykactwa trzeba tłumić. Gmina, to nie zakład usługowy. Gmina ma zarządzać I pozwalać na rozwój przedsiębiorczości, gromadzenie dóbr dla samego stanu posiadania nie ma ekonomicznego uzasadnienia
Lubv (2018.11.02)
bicie piany
(2018.11.02)

info

2  
  1
niech wystartuje w Sopocie na kierowcę dyliżansu
(2018.11.02)

info

14  
  6
a Ja proponuję Wam wszystkim komentującym po prostu pójść na wybory i po temacie. Zamiast krzyczeć i oskarżać nie robić wielkiej sensacji w komentarzach, tylko oddać głos który będzie zgodny z Waszym przekonaniem. To rozstrzygnie ten spór całkowicie.
wyborcazTolkmicka (2018.11.02)
Inteligentny sam wyciągnie wnioski. Kto mówił konkretnie, a kto ściemnia dla pozyskania głosów!
Tolko i Miita (2018.11.02)

info

9  
  0
Wyborca zTolkmicka ma100%racji niech wszyscy zainteresowani pójdą glosować w niedzielę,chyba już starczy wylewania tego jadu. . Wyborca2
(2018.11.02)
to napiszcie kto kupił "starą gminę"
(2018.11.02)
Oświadczenie majątkowe jest za 2017 rok. Już nie dzierzawi. Uzupełnij wiedzę i później gadaj bzdury. A protokoły o których mowa warto przytaczac w całości a nie tylko wybrane fragmenty
(2018.11.02)
Na debacie to mówiła dużo Ale na żadne pytanie nie odpowiedziała konkretnie. Oprócz uwaga cytat: "z tych samych co pan" :D gratulacje wiedzy o środkach zewnetrznych
(2018.11.02)