Wybrany wątek opinii

Pan Zamojcin odpowiadając człowiekowi na temat zalewania domu wykazał całkowitą pogardę dla problemów ludzi. Sposób w jaki odzywał się do tego mężczyzny jest godny potępienia. Budowanie czegokolwiek i planowanie nowych inwestycji poprzez sprzedaż dóbr komunalnych jest bardzo dużym błędem. Dobry gospodarz gromadzi i powiększa swój majątek, pielęgnuje swoje "srebra ".
dtm (2018.11.02)
Nie zgadzam się. Zwróćmy jednak uwagę na to, że ten człowiek "od rynny" nie szanuje również innych i samego siebie. Sposób w jaki on wnosi pretensje był odrażający. Mam dużo empatii dla ludzi, ale taki sposób krzykactwa trzeba tłumić. Gmina, to nie zakład usługowy. Gmina ma zarządzać I pozwalać na rozwój przedsiębiorczości, gromadzenie dóbr dla samego stanu posiadania nie ma ekonomicznego uzasadnienia
Lubv (2018.11.02)
Pan krzykacz po prostu nie czai faktu ze gmina nie jest od tego zeby wzywac straż pozarna. Jak nie potrafi wykrecic 998 to juz jego wina a nie gminy. A prawda powiedziana w oczy to chyba nic złego?
(2018.11.02)
Powrót do komentarzy