Wybrany wątek opinii
Pan Zamojcin odpowiadając człowiekowi na temat zalewania domu wykazał całkowitą pogardę dla problemów ludzi. Sposób w jaki odzywał się do tego mężczyzny jest godny potępienia. Budowanie czegokolwiek i planowanie nowych inwestycji poprzez sprzedaż dóbr komunalnych jest bardzo dużym błędem. Dobry gospodarz gromadzi i powiększa swój majątek, pielęgnuje swoje "srebra ".
Do moderacji
Odpowiedz
11
12
Nie zgadzam się. Zwróćmy jednak uwagę na to, że ten człowiek "od rynny" nie szanuje również innych i samego siebie. Sposób w jaki on wnosi pretensje był odrażający. Mam dużo empatii dla ludzi, ale taki sposób krzykactwa trzeba tłumić. Gmina, to nie zakład usługowy. Gmina ma zarządzać
I pozwalać na rozwój przedsiębiorczości, gromadzenie dóbr dla samego stanu posiadania nie ma ekonomicznego uzasadnienia
Do moderacji
Odpowiedz
11
6
Pan krzykacz po prostu nie czai faktu ze gmina nie jest od tego zeby wzywac straż pozarna. Jak nie potrafi wykrecic 998 to juz jego wina a nie gminy. A prawda powiedziana w oczy to chyba nic złego?
Do moderacji
Odpowiedz
5
1