UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bardzo dobre rozwiązanie P. Dalman. Stanowisko Z-cy Burmistrza powinno być zlikwidowane w tak małych gminach. Burmistrz i Sekretarz w zupełności wystarczy i dotyczy to nie tylko Tolkmicka, ale wszystkich małych gmin w kraju.

aza