A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
W Tolkmicku należy zlikwidować stare układy. Wybrać całkiem nowa władzę , ludzi młodszych. Tolkmicko to mała gmina, a dwóch burmistrzów, sekretarz gminy . Słucham pani Dalman i widzę, że ma dobrą wizję. Tutejsze tereny nadają się na turystykę, jak było kiedyś
Józwa to ma ludzi od funduszy a dworzec kupił Honda
kwota uzyskana ze sprzedaży dworca odpowiada 6 miesięcznej pensji v-c burmistrza w gminie która tonie w długach :)
jak rozmawiamy szczerze o proszę o info kto kupił "starą gminę"
Mi sie wydaje ze co niektorzy zazdroszcza Jozkowi, stad takie krytyczne uwagi. A kto Wam zabronil sie rozwijac?? Jozek nawet jak przegra ( w co szczerze watpie) to i tak sobie poradzi w zyciu. Tylko szkoda naszej gminy bo czy Pani Dalman poradzi sobie z gmina?? Dwa lata zanim sie nauczy tego wszystkiego, a za dwa lata koncza sie dotacje. To taki strzal w kolana troche.
Czego ma się uczyć pani Dalman? Jak kręcić ze swoimi lody?.Przecież tu w gminie to same kumoterstwo
Jak nie Małyski to Dudki, Zamościny ,Hondy ,budowlaniec z Gminy itd.Gmina potrzebuje nowej nie skorumpowanej osoby ,która trochę przewietrzy to stare towarzystwo wzajemnej adoracji.
na układy nie da rady
Tylko Pan Zamojcin!!!
i tak wygra Witold Wróblewski
barkas barkas barkas barkas tolkmicko