Wybrany wątek opinii
Bo jak z własnego dachu cie zalewa a rynna leje na podwórko to trzeba miec pretense do wszystkich. Wezwij straż i po temacie a nie do gminy wydzwaniasz. Nikt za ciebie na twoim podwórku nie posprzata.
Do moderacji
Odpowiedz
10
10
C całą ulicę Portową z tej rynny zalało?
Do moderacji
Odpowiedz
5
0