Wybrany wątek opinii

Mi sie wydaje ze co niektorzy zazdroszcza Jozkowi, stad takie krytyczne uwagi. A kto Wam zabronil sie rozwijac?? Jozek nawet jak przegra ( w co szczerze watpie) to i tak sobie poradzi w zyciu. Tylko szkoda naszej gminy bo czy Pani Dalman poradzi sobie z gmina?? Dwa lata zanim sie nauczy tego wszystkiego, a za dwa lata koncza sie dotacje. To taki strzal w kolana troche.
(2018.11.01)
Czego ma się uczyć pani Dalman? Jak kręcić ze swoimi lody?.Przecież tu w gminie to same kumoterstwo Jak nie Małyski to Dudki, Zamościny ,Hondy ,budowlaniec z Gminy itd.Gmina potrzebuje nowej nie skorumpowanej osoby ,która trochę przewietrzy to stare towarzystwo wzajemnej adoracji.
azenob (2018.11.01)
Powrót do komentarzy