UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W Tolkmicku należy zlikwidować stare układy. Wybrać całkiem nowa władzę , ludzi młodszych. Tolkmicko to mała gmina, a dwóch burmistrzów, sekretarz gminy . Słucham pani Dalman i widzę, że ma dobrą wizję. Tutejsze tereny nadają się na turystykę, jak było kiedyś

azenob

Anuluj