UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W Tolkmicku należy zlikwidować stare układy. Wybrać całkiem nowa władzę , ludzi młodszych. Tolkmicko to mała gmina, a dwóch burmistrzów, sekretarz gminy . Słucham pani Dalman i widzę, że ma dobrą wizję. Tutejsze tereny nadają się na turystykę, jak było kiedyś
azenob