UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
W Tolkmicku należy zlikwidować stare układy. Wybrać całkiem nowa władzę , ludzi młodszych. Tolkmicko to mała gmina, a dwóch burmistrzów, sekretarz gminy . Słucham pani Dalman i widzę, że ma dobrą wizję. Tutejsze tereny nadają się na turystykę, jak było kiedyś
azenob