UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mi sie wydaje ze co niektorzy zazdroszcza Jozkowi, stad takie krytyczne uwagi. A kto Wam zabronil sie rozwijac?? Jozek nawet jak przegra ( w co szczerze watpie) to i tak sobie poradzi w zyciu. Tylko szkoda naszej gminy bo czy Pani Dalman poradzi sobie z gmina?? Dwa lata zanim sie nauczy tego wszystkiego, a za dwa lata koncza sie dotacje. To taki strzal w kolana troche.


Anuluj