UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Mi sie wydaje ze co niektorzy zazdroszcza Jozkowi, stad takie krytyczne uwagi. A kto Wam zabronil sie rozwijac?? Jozek nawet jak przegra ( w co szczerze watpie) to i tak sobie poradzi w zyciu. Tylko szkoda naszej gminy bo czy Pani Dalman poradzi sobie z gmina?? Dwa lata zanim sie nauczy tego wszystkiego, a za dwa lata koncza sie dotacje. To taki strzal w kolana troche.