Wybrany wątek opinii

Józwa to ma ludzi od funduszy a dworzec kupił Honda
(2018.11.01)
kwota uzyskana ze sprzedaży dworca odpowiada 6 miesięcznej pensji v-c burmistrza w gminie która tonie w długach :)
(2018.11.01)
Powrót do komentarzy