UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ludzie dużo gadają. Widział Pan, żeby poprzedni dyrektor jezdzil na oczyszczalnie do pracy?? Bo ja nie. A jeżeli chcę Pan się dowiedzieć czemu nie ma konkursu na dyrektora zapraszam na posiedzenie rady. Warto zapytać z wartościowych źródeł, nie z plotek.