UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jestem z Elbląga. Gratuluję mieszkańcom Tolkmicka tak dużego i żywego udziału w tym spotkaniu, Tak rodzi się społeczna świadomość i dobrze wróży Wam na przyszłość.


Anuluj