UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jestem z Elbląga. Gratuluję mieszkańcom Tolkmicka tak dużego i żywego udziału w tym spotkaniu, Tak rodzi się społeczna świadomość i dobrze wróży Wam na przyszłość.
Jestem z Elbląga. Gratuluję mieszkańcom Tolkmicka tak dużego i żywego udziału w tym spotkaniu, Tak rodzi się społeczna świadomość i dobrze wróży Wam na przyszłość.