UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bo jak z własnego dachu cie zalewa a rynna leje na podwórko to trzeba miec pretense do wszystkich. Wezwij straż i po temacie a nie do gminy wydzwaniasz. Nikt za ciebie na twoim podwórku nie posprzata.
.... 1
Bo jak z własnego dachu cie zalewa a rynna leje na podwórko to trzeba miec pretense do wszystkich. Wezwij straż i po temacie a nie do gminy wydzwaniasz. Nikt za ciebie na twoim podwórku nie posprzata.
.... 1