UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bo jak z własnego dachu cie zalewa a rynna leje na podwórko to trzeba miec pretense do wszystkich. Wezwij straż i po temacie a nie do gminy wydzwaniasz. Nikt za ciebie na twoim podwórku nie posprzata.

.... 1

Anuluj