Wybrany wątek opinii
Tak mówią ludzie, wiec coś w tym jest Ale konkursu jednak nie było. Dlaczego tak długo?
Do moderacji
Odpowiedz
8
0
Ludzie dużo gadają. Widział Pan, żeby poprzedni dyrektor jezdzil na oczyszczalnie do pracy?? Bo ja nie.
A jeżeli chcę Pan się dowiedzieć czemu nie ma konkursu na dyrektora zapraszam na posiedzenie rady. Warto zapytać z wartościowych źródeł, nie z plotek.
Do moderacji
Odpowiedz
4
6