Wybrany wątek opinii

Tak mówią ludzie, wiec coś w tym jest Ale konkursu jednak nie było. Dlaczego tak długo?
Garyks (2018.11.01)
Ludzie dużo gadają. Widział Pan, żeby poprzedni dyrektor jezdzil na oczyszczalnie do pracy?? Bo ja nie. A jeżeli chcę Pan się dowiedzieć czemu nie ma konkursu na dyrektora zapraszam na posiedzenie rady. Warto zapytać z wartościowych źródeł, nie z plotek.
(2018.11.01)
Powrót do komentarzy