Wybrany wątek opinii
Tylko Dalman. Widać było na. Debacie. Jak ten facet sciemnia i kombinuje. Nie dostanie mojego głosy. Tylko DALMAN!!!! JEDYNY SŁUSZNY WYBOR!!
Do moderacji
Odpowiedz
45
15
Baba ktora nie umie się przedstawić chce objać stanowisko byle sie nachapać.... Zero pojecia o gminie i jej potrzebach.
Do moderacji
Odpowiedz
14
18
Na debacie to mówiła dużo Ale na żadne pytanie nie odpowiedziała konkretnie. Oprócz uwaga cytat: "z tych samych co pan" :D gratulacje wiedzy o środkach zewnetrznych
Do moderacji
Odpowiedz
4
4