UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ludzie dużo gadają. Widział Pan, żeby poprzedni dyrektor jezdzil na oczyszczalnie do pracy?? Bo ja nie. A jeżeli chcę Pan się dowiedzieć czemu nie ma konkursu na dyrektora zapraszam na posiedzenie rady. Warto zapytać z wartościowych źródeł, nie z plotek.