UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ludzie dużo gadają. Widział Pan, żeby poprzedni dyrektor jezdzil na oczyszczalnie do pracy?? Bo ja nie. A jeżeli chcę Pan się dowiedzieć czemu nie ma konkursu na dyrektora zapraszam na posiedzenie rady. Warto zapytać z wartościowych źródeł, nie z plotek.