95
31.10.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Za trudne zadanie dla wróbla , on woli budować za ciasnee ulice czy skrzyżowania
(2018.10.31)
@Gosc1 - Tyle co wilk do przekopu Mierzei Wiślanej.
MietekPrzydrożny (2018.11.01)
A wilk woli przekopywać Mierzeję Wiślaną ale tak do us. .. ej śmierci.
BeataTempa (2018.11.01)
przecież każdy wie, że to dzieło krzywomordego. Ale dzisiaj na otwarciu trasy go nie było po krzywomordy w telewizji prostował swoje kłamstwa. Po raz drugi, jak to na recydywistę przystało.
MietekPrzydrożny (2018.11.01)
Elbląg nieoficjalnie stał się nową dzielnicą Gdańska.
mkmm (2018.11.01)

info

7  
  0
Gdzie te hejty ze w styczniu?? petaki i gamonie.
ASWYMIATA (2018.11.01)

info

3  
  0
Drodzy Elblazanie!!!! Wiekopomna chwila!!!! Do kosciola na tace podziekowac Bogu, wyzysk robola za miske w Elblagu sie skonczył u "elblaskich dziadów" szukajcie ukrów albo kogos z Nigeri, nawet z Nepalu i niech wam te meble skladaja!!! Skonczy sie najznizsza!!!
ASWYMIATA (2018.11.01)

info

5  
  1
@Dax - Ksiądz i kościoły nadal święcą armaty z czym można zabijać innych ludzi. To Ci chyba daje wystarczy do pomyślenia.
rrrrrr (2018.11.01)
Karabiny i armaty święca równiez po to by sie bronić!!! Geniuszu nie pamietam zeby Polska na kogos napadła?? w naszej ponad 200 letniej historii i tez księża świecili, w 38 i 39 podobnie jak mielismy sie bronic przed niemcami. .. Wystarczy miec skonczona podstawówkę zeby to wiedzieć, naprawdę:)
ASWYMIATA (2018.11.01)
@ASWYMIATA - Święcą, by zabijać. Bo do czego innego one służą. Polska nigdy nikogo nie napadła a Piłsudski wschód, potem dopiero Ruscy kontratakowali i sławna Bitwa Warszawska była. No nie :)
(2018.11.01)