A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Za trudne zadanie dla wróbla , on woli budować za ciasnee ulice czy skrzyżowania
@Gosc1 - Tyle co wilk do przekopu Mierzei Wiślanej.
A wilk woli przekopywać Mierzeję Wiślaną ale tak do us. .. ej śmierci.
Elbląg nieoficjalnie stał się nową dzielnicą Gdańska.
Gdzie te hejty ze w styczniu?? petaki i gamonie.
Drodzy Elblazanie!!!! Wiekopomna chwila!!!!
Do kosciola na tace podziekowac Bogu, wyzysk robola za miske w Elblagu sie skonczył u "elblaskich dziadów"
szukajcie ukrów albo kogos z Nigeri, nawet z Nepalu i niech wam te meble skladaja!!!
Skonczy sie najznizsza!!!
@Dax - Ksiądz i kościoły nadal święcą armaty z czym można zabijać innych ludzi. To Ci chyba daje wystarczy do pomyślenia.
Karabiny i armaty święca równiez po to by sie bronić!!!
Geniuszu nie pamietam zeby Polska na kogos napadła?? w naszej ponad 200 letniej historii i tez księża świecili, w 38 i 39 podobnie jak mielismy sie bronic przed niemcami. ..
Wystarczy miec skonczona podstawówkę zeby to wiedzieć, naprawdę:)
@ASWYMIATA - Święcą, by zabijać. Bo do czego innego one służą. Polska nigdy nikogo nie napadła a Piłsudski wschód, potem dopiero Ruscy kontratakowali i sławna Bitwa Warszawska była. No nie :)