UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Drodzy Elblazanie!!!! Wiekopomna chwila!!!! Do kosciola na tace podziekowac Bogu, wyzysk robola za miske w Elblagu sie skonczył u "elblaskich dziadów" szukajcie ukrów albo kogos z Nigeri, nawet z Nepalu i niech wam te meble skladaja!!! Skonczy sie najznizsza!!!

ASWYMIATA