UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Drodzy Elblazanie!!!! Wiekopomna chwila!!!! Do kosciola na tace podziekowac Bogu, wyzysk robola za miske w Elblagu sie skonczył u "elblaskich dziadów" szukajcie ukrów albo kogos z Nigeri, nawet z Nepalu i niech wam te meble skladaja!!! Skonczy sie najznizsza!!!
ASWYMIATA