UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Karabiny i armaty święca równiez po to by sie bronić!!! Geniuszu nie pamietam zeby Polska na kogos napadła?? w naszej ponad 200 letniej historii i tez księża świecili, w 38 i 39 podobnie jak mielismy sie bronic przed niemcami. .. Wystarczy miec skonczona podstawówkę zeby to wiedzieć, naprawdę:)

ASWYMIATA

Anuluj