UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Drodzy Elblazanie!!!! Wiekopomna chwila!!!! Do kosciola na tace podziekowac Bogu, wyzysk robola za miske w Elblagu sie skonczył u "elblaskich dziadów" szukajcie ukrów albo kogos z Nigeri, nawet z Nepalu i niech wam te meble skladaja!!! Skonczy sie najznizsza!!!

ASWYMIATA

Anuluj