UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Drodzy Elblazanie!!!! Wiekopomna chwila!!!! Do kosciola na tace podziekowac Bogu, wyzysk robola za miske w Elblagu sie skonczył u "elblaskich dziadów" szukajcie ukrów albo kogos z Nigeri, nawet z Nepalu i niech wam te meble skladaja!!! Skonczy sie najznizsza!!!
ASWYMIATA