UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Karabiny i armaty święca równiez po to by sie bronić!!! Geniuszu nie pamietam zeby Polska na kogos napadła?? w naszej ponad 200 letniej historii i tez księża świecili, w 38 i 39 podobnie jak mielismy sie bronic przed niemcami. .. Wystarczy miec skonczona podstawówkę zeby to wiedzieć, naprawdę:)
ASWYMIATA