Wybrany wątek opinii

wielkie brawa dla Pana Wróblewskiego, który wybudował drogę dla nas wszystkich, jednak PSL to super partia budowniczych nowej Polski
efdeswa (2018.10.31)
Z głową wszystko u ciebie ok? Co ma wróbel do s7?
Gosc1 (2018.10.31)
@Gosc1 - Tyle co wilk do przekopu Mierzei Wiślanej.
MietekPrzydrożny (2018.11.01)
Powrót do komentarzy