95
31.10.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Prawda
Jojo (2018.10.31)
Ukraińcom?
Gosc1 (2018.10.31)
stałem przez tych sk.. 1,5 godziny w korku, żebym wiedział że takie cyrki pojechałbym przez malbork
(2018.10.31)

info

4  
  0
Platforma zbudowała a pisiorki urządzają festę. A wilk bez łopaty ???
nowaS7 (2018.10.31)
kłamczuch
(2018.10.31)
Budowa trwa od 2015 końca, akurat jak pis zaczął rządzić.
Realista1 (2018.10.31)
Budowa 40 km odcinka trwała 3 lata,Chinczycy przez ten czas wybudowali by 40 km tunelu w skale
czajnik (2018.10.31)

info

4  
  9
Chińczycy wybudowali by autostradę przez morze do Anglii
(2018.10.31)

info

5  
  4
Jak poświęcili to wypadków nigdy nie będzie.inaczej po co święcą?Chyba,że pan Bóg na ich śwíęcenia nie zważa
czajnik (2018.10.31)
@Realista1 - Przygotowanie inwestycji to co najmniej 3 lata jeżeli nie więcej. .. .a jak się dołoży hamowanie pisowskie to nawet i 10 lat. .. patrz obwodnica metropolitalna trójmiasta i S6! Tak więc nie ma tu niczego do zawdzięczenia pisowym!
troll2018 (2018.10.31)