A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Prawda
Ukraińcom?
stałem przez tych sk.. 1,5 godziny w korku, żebym wiedział że takie cyrki pojechałbym przez malbork
Platforma zbudowała a pisiorki urządzają festę. A wilk bez łopaty ???
kłamczuch
Budowa trwa od 2015 końca, akurat jak pis zaczął rządzić.
Budowa 40 km odcinka
trwała 3 lata,Chinczycy przez ten czas wybudowali by 40 km tunelu w skale
Chińczycy wybudowali by autostradę przez morze do Anglii
Jak poświęcili to wypadków nigdy nie będzie.inaczej po co święcą?Chyba,że pan Bóg na ich śwíęcenia nie zważa
@Realista1 - Przygotowanie inwestycji to co najmniej 3 lata jeżeli nie więcej. .. .a jak się dołoży hamowanie pisowskie to nawet i 10 lat. .. patrz obwodnica metropolitalna trójmiasta i S6! Tak więc nie ma tu niczego do zawdzięczenia pisowym!