95
31.10.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Zwalniać się z tych elbląskich pseudo zakładów pracy u pseudo pracodawców,płacących ludziom jak za kare2tyś szczyt możliwości niech zamykają te obozy 3 miasto to w porównaniu z Elblągiem to Wielki Świat
(2018.10.31)
Podzi?kujmy tym pracownikom co tam ciężko pracowali
(2018.10.31)
Za chwilę na zółtym pasku w infowróbel pójdzie o wiekopomnym wkładzie komucha w S7.
(2018.10.31)

info

2  
  9
@Siasiustasiu - Co ty pieprzysz !!! Dzięki właśnie PiSowi właśnie możesz tą siódemką w tej chwili jechać !!!
(2018.10.31)
Był Donald rudy z Brukseli twoj złodziejaszek Pewnie coś zaje, ,, ba Ł
drut (2018.10.31)
nie chial patrzec na takich popapracow niedokonczonych dziel swoich ojcow jak ty
(2018.10.31)
czekamy w Elblągu na obwodnice następne np. Elbląg wschód i inne. A nie wszystko w olsztynie. DOSYĆ.
(2018.10.31)

info

10  
  1
Ja mam prawie 7demka brutto więc nie pitol tu bzdur.
Glosrozsadku1 (2018.10.31)
Parcie na szkło i ekrany PISu, nawet naszego tylcowego było widać. Ale czy dał głos? No i te ulotki, bez podpisu. .. .Wstyd pisowcy, po prostu wstyd! Kłamstewkami macie podszyte, ,ubranka, ,. ..
troll2018 (2018.10.31)

info

9  
  3
Co się podniecasz miernoto elbląska? W Trojmiescie nie ma bezrobocia więc nie potrzebują elblongów do pracy. Ciesz się, że ci płacą te 2tysiące tutaj bo na więcej cię nie stać. A Wróbel ma więcej doS7 niż Wilk, który dzisiaj się spóźnił na otwarcie ekspresówki.
(2018.10.31)

info

2  
  7