UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Co się podniecasz miernoto elbląska? W Trojmiescie nie ma bezrobocia więc nie potrzebują elblongów do pracy. Ciesz się, że ci płacą te 2tysiące tutaj bo na więcej cię nie stać. A Wróbel ma więcej doS7 niż Wilk, który dzisiaj się spóźnił na otwarcie ekspresówki.