UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Siasiustasiu - Co ty pieprzysz !!! Dzięki właśnie PiSowi właśnie możesz tą siódemką w tej chwili jechać !!!
@Siasiustasiu - Co ty pieprzysz !!! Dzięki właśnie PiSowi właśnie możesz tą siódemką w tej chwili jechać !!!