UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zwalniać się z tych elbląskich pseudo zakładów pracy u pseudo pracodawców,płacących ludziom jak za kare2tyś szczyt możliwości niech zamykają te obozy 3 miasto to w porównaniu z Elblągiem to Wielki Świat
Zwalniać się z tych elbląskich pseudo zakładów pracy u pseudo pracodawców,płacących ludziom jak za kare2tyś szczyt możliwości niech zamykają te obozy 3 miasto to w porównaniu z Elblągiem to Wielki Świat