UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zwalniać się z tych elbląskich pseudo zakładów pracy u pseudo pracodawców,płacących ludziom jak za kare2tyś szczyt możliwości niech zamykają te obozy 3 miasto to w porównaniu z Elblągiem to Wielki Świat


Anuluj