Wybrany wątek opinii
Oczywiście pisiory bedą krytykować, bo liczyli, ze Wilk wygra wybory, a to bzdety i Morawiecki mówiłby zbudowaliśmy ekspresówke, a tak wiadomo, ze pomimo przeszkadzania przez PiS drogę oddano!
Do moderacji
Odpowiedz
13
2
@Siasiustasiu - Co ty pieprzysz !!! Dzięki właśnie PiSowi właśnie możesz tą siódemką w tej chwili jechać !!!
Do moderacji
Odpowiedz
2
11
kłamczuch
Do moderacji
Odpowiedz
0
3
Odpowiadam temu co się nawet nickiem nie podpisał! Ja nie pieprzę, ja wiem, a ty dalej wierz, że ziemia jest płaska, bo taki twój poziom!
Do moderacji
Odpowiedz
1
0