Wybrany wątek opinii

Oczywiście pisiory bedą krytykować, bo liczyli, ze Wilk wygra wybory, a to bzdety i Morawiecki mówiłby zbudowaliśmy ekspresówke, a tak wiadomo, ze pomimo przeszkadzania przez PiS drogę oddano!
Siasiustasiu (2018.10.31)
@Siasiustasiu - Co ty pieprzysz !!! Dzięki właśnie PiSowi właśnie możesz tą siódemką w tej chwili jechać !!!
(2018.10.31)
kłamczuch
(2018.10.31)
Odpowiadam temu co się nawet nickiem nie podpisał! Ja nie pieprzę, ja wiem, a ty dalej wierz, że ziemia jest płaska, bo taki twój poziom!
Siasiustasiu (2018.11.01)
Powrót do komentarzy