Wybrany wątek opinii
Zwalniać się z tych elbląskich pseudo zakładów pracy u pseudo pracodawców,płacących ludziom jak za kare2tyś szczyt możliwości niech zamykają te obozy 3 miasto to w porównaniu z Elblągiem to Wielki Świat
Do moderacji
Odpowiedz
12
2
Ja mam prawie 7demka brutto więc nie pitol tu bzdur.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0