Wybrany wątek opinii

Zwalniać się z tych elbląskich pseudo zakładów pracy u pseudo pracodawców,płacących ludziom jak za kare2tyś szczyt możliwości niech zamykają te obozy 3 miasto to w porównaniu z Elblągiem to Wielki Świat
(2018.10.31)
Ja mam prawie 7demka brutto więc nie pitol tu bzdur.
Glosrozsadku1 (2018.10.31)
Powrót do komentarzy