UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co się podniecasz miernoto elbląska? W Trojmiescie nie ma bezrobocia więc nie potrzebują elblongów do pracy. Ciesz się, że ci płacą te 2tysiące tutaj bo na więcej cię nie stać. A Wróbel ma więcej doS7 niż Wilk, który dzisiaj się spóźnił na otwarcie ekspresówki.